Ons team

Je wordt begeleid door een multi-disciplinair topteam van specialisten op het gebied van echtscheiding.

Het team:

Kees de Boer
Financial
kees.deboer@nbcvanroemburg.nl
NBC/ van Roemburg & Partners
Julianaweg 190a
1131 DL Volendam

Tel.: 0299 – 65 70 60
Lonneke Timmermans
Advocaat
lonneke.timmermans@smeetsgijbels.nl
Smeets Gijbels
Jacob Obrechtstraat 70
1071 KP Amsterdam
Tel.: 020 – 574 77 22
  Julia Veldkamp
Advocaat
julia@duurzaamscheiden.nl
DuurzaamScheiden B.V.
Piraeusplein 37
1019 NM Amsterdam

Tel.: 020 – 20 50 963
  Priska Voskuil
Advocaat
pvoskuil@deboorderadvocaten.com
De Boorder Familie- en Erfrecht
Advocaten & Mediators
Oranje Nassaulaan 3
1075 AH Amsterdam
Tel.: 020 – 573 37 30
Mirjam Schoots
Advocaat
mirjam@mirjamschoots.nl
Mirjam Schoots
Familierecht
Transvaalkade 13
1092 JK Amsterdam

‘t Gooi
Oude Engweg 2
1217 JC Hilversum
Tel.: 020 – 214 32 95

  Regi Melcherts
Coach
regi@strategischcoachen.nl
SCG |Strategisch Coachen Groep
Biltseweg 8
3735 MC Bosch en Duin
Tel.: 030 – 888 51 31
Wouter Verstijnen
Financial
wouter.verstijnen@arcagna.com
Arcagna
Museumplein 5 E&F
1071 DJ Amsterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
Tel.: 020 – 3050850

  Sabine van Gestel
Advocaat
vangestel@familierecht.com
Van Gestel & Van der Schraaf
Emmastraat 19
1211 NE Hilversum
Tel.: 035 – 621 03 30